להשארת פרטים

אתה מרגש אותנו! מלא את הפרטים ונתחיל את הדרך שלנו

הסטודיו

ניתן להירשם דרך האפליקציה שלנו

"App Store"
"Google Play"

בסטודיו שלנו כל הקסם קורה! אימונים קבוצתיים עם טובי המורים והמדריכים בארץ!
מערכת החוגים כוללת: פילאטיס, יוגה, היט, פונקציונאלי, זומבה, קיקבוקס, אימוני עיצוב, עיצוב דינמי, פלדנקרייז (התעלמות בונה עצם), מחול ועוד!
בחודשים שמזג האויר יאפשר אנחנו נוציא חלק מהאימונים האלו גם לאויר הפתוח בגג שלנו – יוגה בשקיעה, מסיזומבה, מרתון ספינינג ועוד!

" "

בניהול: ענבל בן נחום  
מייל: inbal.arlozorov@gmail.com

צוות המאמנים

" "

משלב תרגילי חיזוק עם עקרונות של דיוק, שליטה וריכוז. בשיעור יש דגש על עבודה עם שרירי  הליבה וחיזוקם בשילוב עם נשימה , תנועה והתארכות. אימון הפילאטיס מסייע בשיפור תפקוד הגוף  וטווחי התנועה. 

" "

אימון אתלטי, מאתגר, שורף, מלא קצב ואנרגיות גבוהות. שילוב תרגילי כוח וחיזוק עם עזרים, העלאת דופק ושיפור טכניקה. התמקדות במטרה, מקסימום תוצאה ומינימום זמן (45 דק).מטרת האימון הפונקציונאלי הינה לחקות תנועות או פעולות יומיומיות על מנת לשפר את התפקוד ואורח החיים שלנו יום יום. ישנם סוגים שונים של אימונים פונקציונאליים (קרוספיט, TRX, HIIT). האימון הפונקציונלי מומלץ לכל מי שמעוניין לשמור על כושר גופני גבוה, בריאות תקינה, ובנוסף גם ליהנות מהדרך." "

האטה יוגה היא היוגה הקלאסית המהווה את הבסיס לזרמי היוגה השונים.

בעיקרה שמה דגש על היבט פיזי ונשימה. האטה יוגה מבקשת ליצור איחוד של הגוף עם הנפש והמחשבה. שיטה זו מתאפיינת בהחזקת התנוחות למשך זמן ארוך ומעברים נוחים בין התנוחות ללא עזרים. בנוסף האטה יוגה שומרת על עמוד השדרה והשרירים גמישים, ומכווצת ומותחת איברים פנימיים ובלוטות בגוף. בשיעורי האטה יוגה יש דגש על התכנסות, מודעות הגוף ותנועה תוך כדי נשימה. 

" "

פעילות אירובית מאומצת אשר מתבצעת על אופניים נייחים. הרעיון הוא מסגרת קבוצתית שגורמת למתאמן חסר המוטיבציה לגלות מאגרי אנרגיה סמויים ולבצע פעילות גופנית מאומצת ומהנה.

העיקרון בספינינג הוא לדווש ותוך כדי דיווש, לעמוד ולרדת. העיקר לשרוף כמה שיותר קלוריות תוך כדי הנאה ובידור. עוצמת האימון תלויה במתאמן עצמו ולכן האימון מומלץ לכל הרמות.

" "

אימון סיבולת שריר המשלב מגוון אביזרים. מחזק הרבה ממרכיבי הכושר הגופני: שיווי משקל, כוח, קואורדינציה, כוח מתפרץ, סבולת שרירית וסבולת אירובית. האימון משלב בתוכו פעילות של: קבוצות השרירים הגלובאליות (השרירים הגדולים והתנועתיים בגוף), וכן של קבוצות שרירים לוקאליות-שרירים מייצבים ועמוקים העובדים יחד, בכל כיווני התנועה ע”מ לייצב אותנו.

" "

פיטבול הוא אביזר פילאטיס ועיצוב המאפשר לנו תרגילים המתמקדים בחיזוק שרירי הגב והבטן – בעזרת הפיטבול (כדור גדול בקוטר 55 – 75 ס”מ) מחזקים את שרירי היציבה. צורתו העגולה של הכדור מאלצת את הגוף להפעיל את השרירים המייצבים של מרכז הגוף ולעבוד על יציבה נכונה, תוך כדי שמירה על שיווי משקל בעבודה. כשעושים אימון בעזרת כדור, מאמנים בנוסף לשריר עליו אנחנו עובדים גם את שרירי הליבה, שרירי הליבה הם קבוצת השרירים הבונה את קיר הבטן, הגב התחתון, הישבן וחיפוי מפרקי הירך. שרירי ליבה חזקים יאפשרו הגנה טובה יותר על עמוד השדרה ושמירה על מנח נכון של עמוד השדרה והאגן. ליבה חזקה תאפשר לנו לשמור על שיווי משקל בצורה טובה יותר ולהשיג באימוני כושר יעדים גבוהים יותר.

" "

אירובי מים מבוסס על תרגילים מהיבשה אשר משתנים בהתאם לעבודה במים. הפעילות מתאימה לכולם, מילדים ועד מבוגרים ומבעלי כושר גופני נמוך לספורטאים. מכיוון ורוב הזמן הפעילות מתבצעת במים רדודים (עד גובה החזה), לא חייבים לדעת לשחות. שיעורי האירובי מים ממכרים (במובן החיובי של המילה), ויחד עם זאת, הגוף מתחזק, מרגישים טוב יותר, ישנים טוב יותר וסובלים פחות מבעיות שונות. המים, מלבד היותם ידידותיים וסלחניים, ניחנים בהמון יתרונות ומשפרים מרכיבים שונים של כושר כגון: סבולת לב-ריאה, יציבות, גמישות, שיווי משקל, קואורדינציה, חיזוק שרירים וסבולת שרירים.

 

" "

או בשמו המלא High Intensity Interval Training (אימון בעצימות גבוהה), הינו טכניקת אימון שבה אנחנו בכל אימון נותנים את כל כולנו, עם בהפסקות קצרות ולעתים גם הפסקות אשר מלוות גם הן בפעילות כלשהי. אימון זה שומר על דופק גבוה ובעקבות כך יכול להוביל לשריפה מואצת של קלוריות. אימון זה הנו שילוב בין אימון אירובי לאימון כוח, הוא מתבצע לעיתים קרובות בתחנות תוך שימוש במגוון אביזרי כושר. האימון מהיר, קצבי ומאתגר, מומלץ למתאמנים שאוהבים את ההרגשה הטובה והמאומצת שלאחר אימון.

" "

‎יוגה המבוססת על סגנון הויניאסה בקצב מהיר יותר. היא מתמקדת בבניית כוח וסיבולת שריר המותאמת לאימון היוגה. למרות שהיא דורשת תשומת לב והתמקדות בנשימה, פוואר יוגה היא דינאמית יותר ומהירה יותר מצורות יוגה אחרות.

" "

נחשבת לסוג יוגה דינאמי יותר, תחלופה מהירה של מנחים בשיעור ולכן יותר זיעה. התרגול מעניק תחושת חיוניות לגוף, משפר את היציבות ואת הכושר הגופני, עוזרת לפתח גוף חזק וגמיש, ומעניקה רוגע לנפש. מבחינה בריאותית, אשטנגה יוגה ידועה כשיטה מסייעת לתפקוד הלב, כלי הדם ומערכת הנשימה.

.

" "

אימון עצים קיצבי וסוחף המחולק לשני חלקים. החלק הראשון, מבוסס על אימון הקיקבוקס- תנועות לחימה בדופק גבוה. החלק השני של האימון גם הוא דינאמי ומשלב תרגילי כוח ואירובי בעזרת מדרגה ואביזרי סטודיו נוספים כגון: משוקוליות גומיות וגלילים.

" "

פילאטיס בר הוא שיעור המבוסס על תרגילי הבלט והפילאטיס וממוקד במטרה להאריך ולעצב את הגוף, עם דגש מיוחד על הירכיים, זרועות ובטן.

 על בר הבלט מתקיימות סדרות תרגילים בעמידה וישיבה הלקוחים מעבודת קור-פילאטיס המחזקים ומאריכים את הגוף התחתון והעליון. השיעור מתאים למתרגלים מכל הרמות אשר רוצים לשפר את הכושר ולעבוד על הארכת שרירים, עיצוב הגוף וחיזוק הקור.

" "

במהלך כל שנה יהיו מספר סדנות לציור. סדנאות אלו יתקיימו במספר מפגשים מוגדר מראש ובתשלום נוסף.

 

" "

שיעורי בלט מבוגרים מורכבים מתרגילים של טכניקת בלט הקלאסי ועליהם אנו נבנה רוך ותנועה זורמת על רקע של מוזיקה מושלמת המותאמת לכל תרגיל ותרגיל. השיעורים מיועדים לא.נשים עם רקע בסיסי של בלט.

" "

ראשי תיבות של Total Body Resistance Exercises. אימון חזק, קצר ויעיל המשלב רצועות כושר תלויות עליהם מבצעים תרגילים שונים כנגד משקל הגוף ומאתגרים את כל שרירי הגוף תוך שימוש תמידי בשרירי הליבה (CORE). אימון רצועות משלב תנועה וכוח הלקוחים מתנועות יומיומיות עם דגש על שילוב אתלטי וספורטיבי. האימון מוגש במבנה של קבוצות קטנות בסגנון אימון מחזורי לשיפור יכולות אירובית ואנאירוביות, המשלבות בין אימון פלג גוף תחתון ועליון, תוך שימוש ברצועות תלייה ואביזרים נוספים. 

ייחודו של האימון בכך שניתן להשיג תוצאות מהירות בזמן קצר תוך שיפור מערכת השרירים, הקואורדינציה העצבית ושיווי המשקל. אימון זה נחשב לאימון הפונקציונאלי החדשני ביותר.

" "

ריקוד דינאמי, המשלב מקצבים לטיניים כגון : סלסה, צ’ה צ’ה, מרנגה, קומביה, סמבה ועוד, ביחד עם מקצבים בינלאומיים כמו היפ הופ וריקודי בטן, בשילוב עם אירובי וכושר. שיעור עם הרבה אנרגיות גבוהות, מוזיקה מדליקה, מצב רוח טוב וכיף. שילוב התנועות(הקומבינציות) מאוד קלות וקליטות, כך שכל אחת יכולה לבצע אותן. הקומבינציות מורכבות מצעדים בסיסיים של מקצבים לטיניים, בכל מיני וריאציות המשלבות גם תרגילי כושר ותנועות של ריקודי בטן והיפ הופ.

" "

השעורים הם תהליך לימודי בתנועה, כשכל אחד אמור להתחבר למקצב וליכולת האישיים שלו. הלמידה היא דרך חקירה והתבוננות פנימית, שנגיעתם עמוקה, עד כדי שינוי התבנית הגופנית הטיפוסית, והדימוי העצמי. מגוון השיעורים גדול מאוד, ובמהלכם מפעילים את כל חלקי הגוף בתנועות שמרביתן אינן שגרתיות. כל מהלך תנועתי נבנה שלב אחרי שלב, כשצירוף החלקים בתום השיעור יוצר מהלך תנועתי שלם שנעשה בקלות וביעילות. כתוצאה מהתרגול מתפתחת יכולת שתאפשר התנהלות יומיומית נינוחה, מאוזנת וגמישה, תוך התאמה ספונטנית למצבים משתנים ומינימום שחיקה ומאמץ. 

" "

השם “גארודה” מקורו במיתולוגיה ההינדואית והבודהיסטית

ומסמל את הציפור המשנה צורתה בהתאם לתפקודה.

גארודה היא שיטה ורסטילית המכילה את עקרונות הפילאטיס והפלדנקרייז,

הזרימה והקצב של הטאי-צ‘י והג‘יירוטוניק, הנשימה והגמישות של היוגה

ומתיכה את כולם אל תוך טכניקה משולבת וייחודית.

אימון גארודה מביא לתוצאות מדויקות: 

  • מגדיל כוח, 
  • גמישות,
  • קואורדינציה,
  • טונוס שרירים מקיף

 ומשפר כושר גופני בצורה מובנית.

השיטה מלמדת תנועתיות מרובה ברגיעה מלאה תוך שימת דגש

על טכניקה, נשימה, זרימה ודינאמיות התנועה לפי קווי הפאסיה.

התרגילים מותאמים בקלות לכל קבוצת גיל ויכולת, כך שכל אחד יכול

למצוא הנאה באימין ובביטוי הגוף.

" "

אימון אירובי עצים מאוד ולכן, שורף הרבה קלוריות. באימון עובדים על מגוון מרכיבי הכושר כגון: כוח מתפרץ, עבודת סיבולת שרירית, זריזות, שיפור הקואורדינציה והוא תורם גם רבות לדימוי העצמי. קיקבוקס הוא ענף ספורט ושיטת לחימה בו משתמשים בבעיטות ואגרופים אשר פופולרי גם בתוך האימון. הדרישות הפיזיות לאימון הקיקבוקס הינן גבוהות ולכן גם התוצאות הגופניות נראות במהירות.